Müdahale Kapağı

Müdahale Kapak
Eylül 6, 2016
Access Panel
Eylül 28, 2016

Müdahale Kapağı

Ulaşılması güç olan duvar veya tavanlarda hızlı müdahale edilmesi gereken bölgelere konulan kapaklara Müdahale Kapağı denir.

Bir çok farklı üretimi bulunan kapakların kullanıldığı yere göre ebat ve renk farklılıkları göstermektedir. Aynı zamanda ses yalıtımı sağlayan modelleri de bulunmaktadır.

Müdahale Kapağı Modelleri

Yukarıda da belirttiğimiz üzere müdahale kapağı modelleri çok çeşitlidir.

  1. Akustik
  2. Yangına Dayanıklı
  3. Alüminyum Çerçeveli
  4. Kare Petek
  5. Fuga
  6. Seramik Altı
  7. Sabit Şaft Kapağı

gibi bir çok faklı türde üretimleri mevcuttur.

Hayatımızın bir çok alanında bizlere yardımcı olan bu kapaklardan bazı örnekler vermek gerekirsek…

İş yerinizi alçıapn ile kaplattınız daha hoş ve düz duvarlara sahip oldunuz aynı zamanda su tesisatını ve elektrik tesisatını da alçıpan ın altından geçirdiniz… Her şey bu ana kadar çok güzel ancak herhangi bi elektriksel bir problemde veya su tesisatından kaynaklanan problemde müdahale etmeniz gerektiğinde olay çok can sıkıcı olabiliyor.

İşte böyle sıkıntıları en aza indirmek ve Duvarların arkasına veya tavan arasındaki gömme spotların arasına ulaşmak için hem görsel olarak hoş görünen hemde sizi büyük bir yükten kurtaran müdahale kapaklar imdadınıza yetişiyor. Hızlı bir şekilde açılıp müdahale edilmesini kolaylaştıran bu kapaklar aynı zamanda dokunmatik olarak çalışmaktadır.

Müdahale Kapağı Nerelerde Kullanılabilir

Emniyet kancaları sayesinde herhangi bir düşmeye mahal vermemektedir. Tamamen güvenli ve ekonomiktir. Normalde duvarı kırıp müdahale etmek yerine çok kolay bir şekilde bu sorunlardan kurtulmuş oluyorsunuz.

Bir çok ofis ortamında, evlerde, Üretim yerlerinde kullanılabilmektedir. Rekap olarak bir çok büyük marka ve firmanın işletmelerinde güvenin tek adı olmaktan guruluyuz…

Üretimini yaptığımız müdahale kapakları bir çok kalite belgesi ile tescillidir. Avrupa standartlarında üretim yapılmaktadır. Dünya’nın bir çok ülkesine ihracat yapılmaktadır. Tamamen Türk üretimi ve kalitesiyle farkımızı hissettiriyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen iletişim bölümündeki numaralardan bize ulaşın ve sorularınıza samimi cevaplar verelim.

 

Language »
error: Content is protected !!