Müdahale Revizyon Kapakları

Rekap® Müdahale Revizyon Kapakları alçıpan Asma Tavan ve Alçıpan Duvarlarde ulaşılması istenen alanları acil müdahale edilmesi gerektiğinde kullanılanır. 

Farklı ebatlarda ihtiyaca uygun olarak temin edilebilir. Türkiye’de  Rekap® firmasının yatırımları sonucunda Avrupa standartları kalitesinde üretimler ile yurt dışı ve yurt içi bir çok firma ile doğrudan çalışılmaktadır.

Bir çok büyük firmanın tercih ettiği Rekap® Revizyon Müdahale Kapakları büyük, orta ve küçük onlarca projede kullanılmıştır. Referanslar bölümünden kullanılan yapılara ve firmalara ulaşabilirsiniz.

Üst sınıf üretim kalitesi ile farklı renk ve ebatlarda üretilebilen Revizyon Müdahale Kapakları estetik görünümü yanı sıra sağladığı hızlı ulaşım ile görsel bir kayıp sağlamadan duvar ve tavanlarda pratik çözümler üretmektedir.

Dokunmatik açma ve kapama yapılabilir. Kapağın düşmesini önleyen güvenlik kancası mevcuttur. İç ve dış çerçevede toz önleyici fitil bulunmaktadır. Çerçeveleri sağlamdır.

Kalitesi bir çok kalite belgesi ile tescillenmiştir. Bunlara Sertifikalarımız bölümünden ulaşabilirsiniz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Yangına Dayanıklı Müdahale Kapağı

Rekap® Yangına Dayanıklı Şaft Kapak EI60-EI90
Language »
error: Content is protected !!