Fuga Profili Uygulaması

Fuga Profili Fiyatları
Ağustos 18, 2017

Alçıpan Z Fuga Profil Uygulaması

Alçıpan Z Fuga profil sağladığı estetik görünüm kadar uygulaması da kolaydır. Dış mekanlarda ve iç mekanlarda bir çok alternatif yerde kullanılan fuga profilleri, uygulandıkları alana göre farklı tekniklerle montaj yapılmaktadır.

Öncelikle uygulanacak olan alanda hangi profil kullanılacağını belirlemek gerekiyor. Her profilin uygulanma şekli farklılık gösterebiliyor. Bu profil çeşitlerini ürünlerimiz kısmındaki Detay Fuga Profilleri bölümünde bulabilirsiniz.

Alçıpan Z Fuga Profil Uygulaması

Kullanılacak profilin uygulanacak  olan zemine göre boyu ayarlanır. Zemin tozdan temizlenir ve profilin delikli olan kısmına fuga veya uygulanacak alan yapıştırıcısı sürülür.

Fuga sürülen kısmı altta kalacak şekilde profil zemine tutturulur. Üstüne gelecek olan materyal profilin görünen kısmına sıfırlanır ve kurumaya bırakılır.

Kuruduktan sonra profil temizlenerek kullanıma hazır hale gelmiş olur.

Fuga profili uygulaması ile ilgili detaylı anlatımlı video çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. En kısa zamanda videolu uygulamayı sitemizde ve sitemizin youtube hesabında sizlerle paylaşacağız.

Rekap® olarak Türkiye de Alçıpan Z fuga profili üretimi yapan köklü firmaların başında geliyoruz. Toptan ve perakende satışımız vardır. Alçıpan Z Fuga profillerimizin fiyatlarına ulaşabilmek online satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz.. https://www.rekap-store.com/

Toptan Fiyatlarımız için lütfen iletişim bölümündeki bilgilerimizden bizimle iletişime geçin. Proje bazlı çalışmalar yapmaktayız.

Kalite belgelerimiz ile Fuga profili ve müdahale kapağında Dünya standartlarında üretim yapmaktayız.

Kütahya Gediz deki üretim fabrikamızda üretilen ürünlerimiz Dünya’nın bir çok ülkesine ihraç edilmektedir.

İstanbul Kağıthane de bulunan yönetim ofisimizi ziyaret edebilir ürünlerimizi detaylı inceleyebilirsiniz.

Language »
error: Content is protected !!